Tutvustus

Ainulaadne Omedu peolaev pakub erilisi emotsioone looduse ja muusika koosluses Võrtsjärvel. Asume Tartu-Viljandi maanteel, Väike-Rakke ja Rannu-Jõesuu silla vahel.

Kõik sündmused toimuvad Võrtjärvel keset vett ning ligi pääseb vaid paadiga. Eriline võimalus korraldada üritus ettevõttele ja erisikule ning nautida erinevaid kontserte just uuenduslikul peolaeval.

Kui soovitakse kogeda midagi täiesti uut ja põnevat, on Omedu laev ideaalne koht, kus pidada sünnipäev, suvepäevad, pulm ja teisi erinevaid sündmusi. Ilusa ilmaga asub laev järvel ankrus, kuhu transporditakse inimesed parve või paadiga ning loomulikult võib tulla oma veesõidukiga. Halva ilmaga asub laev kanali otsas. Laevale mahub max 90 inimest ja seal on olemas kõik, mis korralikuks peoks vajalik (baar, gaasigrill, saun, wc-d, elekter, külmkapp, toolid, lauad , gaasisoojendid jne). 

Lisatasu eest saab rentida kajakke ja jette ning lõbusõite korraldame Võrtsjärvel 10 kohalise laeva ja parvega. Vajadusel pakume peo käima tõmbamiseks erinevaid bände. Igav meil ei  hakka…

TULE OMA SÕPRADE VÕI KOLLEKTIIVIGA JA KORRALDAME TEILE ERILISE PEO KESET VETT!